Máte dotaz?
+420 725 606 293
info@karikatury.eu

Kreslíme karikatúry z fotiek

Je to jednoduché. Zvolíte si rozmer a farebnosť karikatúry, nahráte fotky, vyplníte adresu a približný popis ako má karikatúra vyzerať. Poštovné je zadarmo. Potrebujete karikatúru rýchlo? Dodáme ju do siedmich dní.

Dodání do 7 dnů
Kreslíme z fotky
Kreslíme rukou
Poštovné zdarma

Originálne karikatúry za super ceny

Túžite obdarovať svojich blízkych naozaj originálnym a osobitým darčekom, nestíhate nič vyrobiť, alebo skrátka nemáte talent sa do vyrábanie darčeka pustiť sami? Venujte obrázok, ktorý poteší a zároveň pobaví. Nechajte si u nás zhotoviť karikatúry pre svoju drahú polovičku, pre rodinu alebo len na pamiatku pre seba. Karikatúry za najlepšie ceny v Českej republike nájdete na www.karikatury.eu. Nechajte si nakresliť karikatúry od talentovaných umelcov.

Čo o nás hovoria zákazníci

Dnes jsem obdržela nakreslené karikatury 12ti lidi. Chci moc poděkovat za skvělou práci a skvělé dodání.

Kamila Dvořáková, 7. 2. 2018, 12x A4 Černobílá karikatura

Včera mi dorazila karikatura. Nemám slov, vypadá krásně a vtipně. Udělali jste mi velikou radost. Určitě, až zase budu chtít někomu karikaturu věnovat, ráda se na Vás obratím!! :-)

Tereza Maniaková, 17. 1. 2018, A4 Barevná karikatura

Děkuji - vaše práce přišla v pořádku a musím říct , že byla úžasná doslova mi padla čelist.Takže jsem ani nevydržela do narozeninového dne a karikaturu jsem příteli věnovala hned :-)

Petra Mastná, 4.6.2017, A3 Černobílá karikatura

Musím říct, že jsem absolutně nadšený. Pořád jsem si to nějak nedovedl představit, ale je to prostě skvělé. Tímto bych vám chtěl velice poděkovat a jsem si jistý, že jsem vašich služeb nevyužil naposled. Budu doporučovat vaše služby, kudy budu chodit ;-)

Petr Kocourek, 16.1.2017, A4 černobílá karikatura

Dobrý den, dnes mi dorazila karikatura a chci vám za ni moc poděkovat. Je nádherná a doufám, že se i ostatním bude líbit tak, jako mě :)

H. Turková, 15.12.2016, A4 černobílá karikatura

Chtěla bych Vám poděkovat, za nádhernou karikaturu, kterou jste mi poslali. Je přímo úžasná a vzbudila obrovský obdiv. Ještě jednou Vám moc děkuji za tak krásnou práci (klobouk dolů). Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků.

Adéla Stašelová, 21.8.2016, A3 barevná karikatura

  • 1.Objednávka karikatúry
  • 2.Vaše fotografie
  • 3.Dodacia adresa
  • 4.Zhrnutie a platba
Formát papiera:
V ceně máte 2 osoby. Za každou další osobu - 200 Kč / 7,9 €
Spôsob spracovania:
Možnosť dodania:

Cena kresby:

Ďalší krok
Celková cena: 0
1/4